به وب سایت پایا محاسب خوش آمدید

1

صنعت مد و لباس یک از سود آور ترین صنایع در سراسر جهان می باشد. درآمد این صنعت توانسته است با رشد 4/3 درصدی در سال 2020 به مبلغ 688/2 تریلیون دلار در سال برسد و این حاکی از رشد 5/4 ایل 5/5 درصد بازده (سود بدون در نظر گرفتن شرایط تورمی) داشته باشد آیا چنین سودی را تجربه نموده اید؟

کنترل جریان های نقدی شریان اصلی ادامه فعالیت ، فعالین این صنعت می باشد چراکه در این صنعت فروش فصلی موجب ورود انبوه وجه نقد در فصول خاص و مصرف وجوه در کل سال بوده که عدم وجود نقدینگی کافی در سایر فصول را با خود به همراه خواهد داشت. استراتژی ها و سیستم های مدیریتی به شما این اطمینان را خواهند داد که از نقدینگی معقول در کل سال برخوردار شوید .

خدمات حرفه ای حسابداری آنلاین ما شما را از مشکلات زیر که در صنعت مد و لباس بروز می نماید دور میکند:

  1. سود کم و حتی زیان دوره ای و سالیانه
  2. افزایش بی دلیل موجودی کالا
  3. بدهی ها سررسید شده
  4. هزینه های سربار بالا
  5. اتلاف وجه نقد

این شرکت با بهره گیری از پتانسیل حرفه ای خود برای اولین بار در کشور اقدام به تهیه بسته های مهارتی با هدف حمایت ازفعالین این صنعت نموده است که به شرح زیر تشریح می گردد:

پیش بینی های مالی و جریان نقدی: کارشناسان ما شما را در پیش بینی درآمد و هزینه ها و همچنین ارزیابی پروژه های آتی و بررسی روند صنعت یاری می رساند تا امکان پیش بینی درآمد ها ی مورد انتظار را داشته باشد این مهم سود دهی شما را در فصول مختلف سال تضمین می نماید

تجزیه و تحلیل سود برای محصولات مختلف :هر محصول در سبد موجودی کالای شما باید به صورت جداگانه ارزیابی گردد تا امکان تصمیم گیری در ارتباط با سود آوری محصولات مختلف فراهم گردد و از صرف سرمایه در محصولاتی که بازدهی کافی ندارند اجتناب گردد.

سنجش تاثیر فصول سال برمشاغل ودارایی های شما :کارشناسان پایا محاسب علاوه بر تجزیه و تحلیل خطوط تولید و فروش محصولات و سنجش تناسب محصولات تولیدی و بازار های هدف با  فصول مختلف سال   ، شمارا در حفظ استراتژی های نگهدارنده جریان های نقدی آزاد یاری می رساند .

بررسی هزینه های تولید: این مهم شمارا در حفظ حاشیه سود وتوان رقابتی در بازار های تورمی کمک خواهد نمود.

گفتنی است این شرکت ارزیابی های خود را در صنعت مد و لباس به صورت سفارشی  و متناسب با شرایط شما انجام خواهد داد و قادر به ارائه خدمات تخصصی مناسب با ویژگی های شما خواهد بود.

 

همین حالا با ما تماس بگیرید...تماس با ما

دی ان ان